Вікторія Пташник і Михайло Забродський зустрілися з воїнами АТО і ООС в Краснограді на Харківщині

У Краснограді відбулась зустріч кандидата в народні депутати по 179 округу від партії «Європейська Солідарність» Вікторії Пташник і генерал-лейтенанта, народного депутата фракції «Європейська Солідарність» Михайла Забродського з учасниками АТО і ООС.

Про це Вікторія Пташник повідомила на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Не дамо здати інтереси України! Не допустимо реваншу проросійських сил у парламенті!

Сьогодні у Краснограді місцеві патріоти, військові та ветерани АТО зібралися, щоб обговорити тривожну ситуацію, яка склалася в Україні. Відбувається здача національних інтересів, чинна влада відверто підігрує Путіну, підконтрольні правоохоронні органи судять патріотів і вчиняють політичні переслідування, обираний новий уряд, до складу якого ввійшли люди Януковича, парламент продовжує приймати драконівські закони», – написала вона.

Народний депутат від «Європейської Солідарності», генерал-лейтенант Михайло Забродський закликав усіх, кому не байдужа доля України, об‘єднати свої зусилля та не дати владі колаборантів здати інтереси країни, за яку наші захисники борються на фронті. І підкреслив, що суспільство спільно має не допустити переходу владою червоних ліній.