Костянтин Єлісєєв: Зеленський мовчки спостерігає за міжнародною реабілітацією Путіна і руйнуванням міжнародної коаліції на підтримку України

Зеленський і його команда не мають жодного уявлення, як  врегулювати ситуацію на Донбасі. При цьому готові відмовитись від Мінських домовленостей, на яких базуються міжнародні санкції і які весь цей час стримували агресора. 

Про це написав радник п’ятого президента України Петра Порошенка Костянтин Єлісєєв в блозі: «Дипломатія Зеленського початку березня: плюси і мінуси» на lb.ua.

«З наближенням дати потенційного квітневого Нормандського саміту все очевиднішим стає виснаження так званої формули Зеленського щодо Донбасу. Загалом, бачимо, що за шість місяців вона звелася до єдиного прийнятного для українського суспільства результату – звільнення заручників Кремля, що водночас робить позиції Києва вразливими. Ставка на розведення військ (а по суті відступ та здачу позицій вздовж лінії зіткнення), реалізацію наївного принципу “варто припинити стріляти і буде мир” та примирливу риторику по відношенню до агресора так і не зіграла. Як результат, продовжуються обстріли, провокації та загибель українських бійців на фронті», – зауважив Костянтин Єлісєєв . 

Він наголосив, що ультиматуми президента про вихід з Мінських домовленостей через рік не лише не посилюють наші переговорні позиції, а радше свідчать про агонію та безпомічність владної команди.

Радник п’ятого президента Петра Порошенка зауважив, що врегулювання ситуації на Донбасі потребує нових неординарних рішень, але ж нова влада судячи з усього має інші плани.

«Процес мирного врегулювання на Донбасі вступає у критичну фазу, що вимагає нових неординарних підходів та пропозицій. На фоні прискореної міжнародної реабілітації Путіна та повернення ЄС до «стану звичайних справ» з РФ, а також дедалі очевиднішої руйнації проукраїнської трансатлантичної коаліції за мовчазним спостереженням Банкової, час грає не на боці національних інтересів України і відновлення суверенітету та територіальної цілісності нашої держави», – відзначив  Костянтин Єлісєєв.