Микола Величкович: коли Зеленський порівнює Україну з кораблем, який тоне – він принижує всіх українців перед світом

Якби Зеленський дав перед виборами таке інтерв’ю, як він дав британській газеті «Тhe Guardian», то ймовірно президента Зеленського у нас би не було. Так прокоментував заяви Зеленського народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Микола Величкович.

«Це інтерв’ю показало, що насправді в голові у президента Зеленського, як він бачить ситуацію, і не лише в країні, а й як він бачить міжнародну політику. Його порівняння України з кораблем, який тоне – це принизливо для країни в цілому, для всіх громадян незалежно від політичного спектру. Також важливо, як він говорить про наших міжнародних партнерів. Його зневажливі, жартівливі пасажі неприпустимі. Це певний холодний душ для наших міжнародних партнерів. А його позиція по нашим американським партнерам – можу тільки уявити, як вона негативно буде сприйнята у США», – зауважив політик.

На переконання Величковича інтерв’ю Зеленського британській газеті «Тhe Guardian» – це «холодний душ» для всіх.

«А його пасажі в інтерв’ю, що йому хочеться вішати. В світі це сприймається, як якісь маніакальні речі. А нам як опозиційним політикам як це сприймати, як погрози, чи як?» – наголосив народний депутат.

Також політик звернув увагу, що інтерв’ю Зеленського британській газеті «Тhe Guardian» вийшло в комерційному додатку, тому виникає логічне питання: хто це все оплатив.