Олексій Гончаренко: Кожен авторитарний крок Зеленського, який сьогодні переслідує опозицію, наближає країну до диктатури

Кожна протиправна дія влади Зеленського має отримати адекватну відповідь і реакцію суспільства. Тільки так можна зупинити це свавілля і вседозволеність. 

Про це написав народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко на сторінці в мережі Facebook.

«Сьогодні Софії Федині обирають запобіжний захід. Символічно, що це припало саме на Шевченківські дні. Нашого поета відправили у заслання, зокрема, через особисту критику царя та наявних в імперії порядків. Нині нам доводиться стикатися з тим, що у демократичній країні президент, який ще вчора будував свою кар’єру коміка на тому, що висміював політиків, уявив себе непогрішним царем, якого заборонено критикувати. Не лише критикувати, а й казати правду. Бо правда для нього дуже непідходяща, тому чути її він не збирається», – зауважив парламентар.

Також Олексій Гончаренко зазначив, що на прикладі Софії Федини суспільство має показати владі, що переслідування людини через іншу думку неприпустимо. 

«Як ми дізналися з нещодавнього інтерв’ю, Зеленський сам би не дуже церемонився, обираючи методи боротьби з критиками особисто. Але ж не можна. Демократія як ніяк. Демократія безчестя, яка тримається на особистих страхах і хотєлках головного потерпілого країни. Варто розуміти, що зі слів і невдалих жартів, це уже давно переросло у реальні переслідування опозиції та усіх неугодних критиків. Тому наш обов’язок – підтримати Софію Федину сьогодні, інакше завтра прийдуть по нас. Кожна дія, яка не отримає нашого спротиву, сприятиме зростанню авторитарних замашок цієї влади. Зробимо їх разом, поки вони не зробили нас», – підкреслив народний депутат.