У Зеленського цілеспрямовано придушують все те, що ми вважаємо патріотизмом – Ахтем Чийгоз під Печерським судом

Влада налаштована на придушення та приниження людей, які відстоюють інтереси України, борються з агресором та окупантом Росією, тому й переслідує волонтерів, ветеранів та активістів. Таку думку висловив депутат фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз в коментарі журналістам. Депутат разом з активістами прийшов підтримати Софію Федину під Печерський суд Києва, який обиратиме їй запобіжний захід у справі про начебто погрози президенту Зеленському.

«Останні події показують, що влада налаштована не те, щоб принижувати та придушувати все те, що ми вважаємо патріотизмом», – сказав він.

«Тому я вважаю, що всім потрібно приходити і підтримувати – це також Майдан. Майдан – це коли ти небайдужий до таких випадків, які є загрозою свободі, загрозою гідності, загрозою майбутньому України», – зазначив Ахтем Чийгоз.

«Народний депутат – це обов’язок бути рупором суспільства. Я вважаю, що тому тебе люди і обирають, бо вони сподіваються, що ти говоритимеш правду, будеш висловлювати думку суспільства», – додав депутат.

«Дехто вважає, що Софія Федина висловилась занадто критично. Але не буває занадто, коли критика стосується людини, яка сама дозволяє такі висловлювання на такій високій посаді. Зокрема думка, яка вразила всіх, щодо повішання людей. І, на жаль, такого дуже багато. Тому і критика, яка є дуже доцільна», – наголосив представник «Європейської Солідарності».

Він підкреслив, що у разі якщо суд якимось чином змінить запобіжний захід – це буде ганьбою. «І справа на у Софії.

«А справа в тому – чи є в нас правосуддя, чи його немає, чи є в нас свобода, чи її немає», – зазначив депутат.