Влада Зеленського блокує міжнародну діяльність «Європейської Солідарності», тому виписує заборони про виїзд з країни її депутатам – заява пресслужби

Влада відволікає увагу суспільства від своїх провалів у внутрішній і зовнішній політиці, в кадровій, економічній та соціальній сферах, й приховує власну некомпетентність політичними переслідуваннями опозиції та захисників України. Замість того, щоб займатись подоланням економічної кризи і боротьбою з епідемією коронавірусу, Зеленський і його команда переслідують опозиційних політиків.

Кримінальна справи проти Софії Федини – наочна ілюстрація того, що зняття депутатської недоторканості в «турборежимі» потрібно було винятково для вибіркового правосуддя.

Перша підозра, вручена депутатові після зняття недоторканості, стосується критики Зеленського. В той же час, правоохоронці не реагують на факти зловживань владою, депутатами фракції «Слуга народу».

Обравши запобіжний захід Софії Федині у вигляді заборони виїжджати за кордон без погодження слідчих, влада намагається обмежити її партійну, політичну і міжнародну діяльність. Наголошуємо, що це не вперше влада перешкоджає міжнародній діяльності представників «Європейської Солідарності», в тому числі – діяльності п’ятого Президента Петра Порошенка.

Партія «Європейська Солідарність» наголошує, що всі попередні сценарії побудувати в Україні диктатуру за лекалами «русского мира» закінчувалися погано насамперед для самих сценаристів, і закликає Зеленського та його «кишенькових» прокурорів відмовитися від переслідування опозиції за політично вмотивованими справами.