Новий міністр оборони озвучив антиконституційну позицію Зеленського щодо членства України в НАТО – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Зміна міністра оборони показала і зміну курсу розвитку держави, який декларувався президентом Зеленським – Україна тепер не буде просуватись у напрямку інтеграції до НАТО. Про це сказала депутатка «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі телеканалу «Прямий».

Коментуючи заяву нового міністра оброни про недосяжність вступу до НАТО України, Іванна Климпуш-Цинцадзе зауважила: «Завжди будуть недосяжними ті цілі, на виконання і досягнення яких ти не зосереджуєш всю свою увагу, не пріоритизуєш їх, і не працюєш над їхнім втіленням».

«Зміна міністра оборони говорить про те, що Україна буде робити один крок вперед і два кроки назад до виконання стратегічної мети, яка закріплена в Конституції. Мова про членство України у Північноатлантичному альянсі», – заявила вона.

«Легко сказати, що та чи інша ціль є недосяжною. І набагато складніше добиватися її впровадження у ЗСУ і аргументувати для зовнішнього світу – де, як і в чому ми просуваємося, і як це нам вдається. І можливо іноді наполягати на допомозі наших колег з Альянсу щодо впровадження того чи іншого принципу чи стандарту НАТО в Збройних силах, чи взагалі в секторі безпеки і оборони», – сказала депутатка.