Олег Синютка: Влада Зеленського ініціювала додатковий податок для селян

Влада Зеленського посилює тиск на селян і дрібних фермерів.

Про це повідомив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка на своїй сторінці в мережі Facebook, коментуючи ініціативу «Слуги народу» про введення додаткового податкового навантаження для власників земельних ділянок.

«Слуги» винайшли новий спосіб як закрити дірку в бюджеті, забравши кошти в людей, які працюють на землі.

ЗЕдепутати розродилися черговим законопроектом (N3131), який вводить нове податкове навантаження для власників землі», – написав він.

Синютка наголосив, що ця новація не зачипає інтереси агрохолдингів, а порушує права звичайних громадян – власників землі.

«По факту: великі агрохолдинги не постраждають, а от для мешканців села – це грошовий удар. Власник кількох гектарів землі на селі згідно запропонованого законопроекту, повинен платити мінімум 8% від нормативної вартості своєї сільгоспземлі, платити тільки тому, що у тебе є земля», – зазначив народний депутат.

«Як і сто років тому, неосвічені малограмотні запроданці, обіцяючи золоті гори і землю селянам, прийшли забирати в них останні 3 колоски.

З такими законопроектами краще б запровадили карантин у Верховній Раді. Інколи влада більше загрожує людям, ніж коронавірус…» – додав він.