Олексій Гончаренко: бачимо, що любов Зеленського з ОПЗЖ тільки починається

Після того, як Медведчук та депутати від ОПЗЖ відвідали Державну Думу країни-агресора Росії, президент Зеленський зобов’язаний надати адекватну реакцію на цю провокацію з боку проросійської фракції. В іншому разі він підтвердить те, що вже й так ясно – ОПЗЖ та партія Зеленського увійшли в «широку коаліцію». Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко у своєму відеоблозі.

«Вчора Медведчук разом з іншими депутатами від ОПЗЖ їздив в Москву до Путіна. Обіймався, цілувався з ним. Також вони розповідали, що створюється парламентський вимір нормандського формату. Миру – бути», – сказав народний депутат.

«Ну ми прекрасно знаємо, що таке ОПЗЖ – це п’ята колона. Тому не дивно, що Медведчук рвонув до Москви, так як треба вчасно привітати Путіна. Тепер Путін в Росії буде вічним, буде до ста років правити в Росії. Обнулили всі його президентські терміни, жодного разу він ще не був президентом, виявляється. Це нове обличчя для Росії», – додав він.

Народний депутат наголосив, що «Слуга народу» Зеленського синхронно голосує з ОПЗЖ по питанням, на ухвалення яких невистачає голосів монобільшості.

«Коли у нас на сході країни вбивають наших захисників, а українські депутати їдуть туди в Москву до вбивці Путіну, обніматися, цілуватися – це якесь божевілля, абсурд. А Зеленський, який розповідав, що він все нам розповість про Медведчука і візьме його до нігтя, натомість до нігтя бере патріотів. А з Медведчуком голосує разом, знімає генерального прокурора. Бачимо, що любов Зеленського з ОПЗЖ тільки починається», – зазначив Гончаренко.

Також він звернув увагу на те, що влада має надати відповідну реакцію на дії представників ОПЗЖ.

«Цікаво, як на все це буде реагувати українська влада? І взагалі, вона буде хоч якось на це реагувати. Чи розуміють вони, що така кооперація дуже дорого коштуватиме нашій країні», – додав політик.