Депутати «Європейської Солідарності» на Харківщині приєдналася до акції висадки дерев у Сквері пам’яті загиблих в російсько-українській війні

Народні депутати фракції «Європейська Солідарність» на 179 окрузі Харківщини приєдналася до акції висадки дерев у Сквері пам’яті загиблих в російсько-українській війні.

Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в коментарі «Прямому».

«Дуже важливо, що напередодні Дня добровольця, який вшановується в Україні 14 березня, місцеві родини наших загиблих героїв на російсько -українській війні виступили з ініціативою висадки Скверу пам’яті, де є дерева, присвячені кожному загиблому хлопцю. Це підтримала наша команда, зокрема, Ірина Фріз, Вікторія Пташник. Ми хочемо подякувати місцевій владі, яка підтримала цю акцію і дозволити висадку таких дерев. Дуже тепла була сьогодні атмосфера, приїхали родини загиблих. Вони говорять, що Україні потрібен мир, але життя їх синів і чоловіків було покладено за перемогу», – сказала Геращенко.

Вона наголосила на необхідності захистити територіальну цілісність і суверенітет України. «Очевидно, що сьогодні варто пам’ятати якою ціною заплачено за те, щоб Україна рухалася на шляху до миру. Ми хочемо подякувати родинам загиблих лозовчан, які висаджували ці дерева, розповідали кожен свою історію і говорили, що цей Сквер важливий не тільки для родин, але й для того, щоб люди пам’ятали про тих, хто віддав своє життя за перемогу. Може нехай Сивохо сюди приїде і подивиться на цей біль матерів і згадає, що насправді війна ще не закінчена», – додала парламентар.