Партія Зеленського де-факто створила коаліцію з п’ятою кремлівською колоною і реалізує путінський сценарій для України – Олег Синютка

«Слуги народу» і «Опозиційна платформа – За життя» зараз діють в унісон, реалізуючи сценарій Путіна про внутрішній конфлікт в Україні, який дасть можливість Росії позбутися санкцій за агресію проти нашої держави. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в коментарі.

За його словами, зараз очевидно, що зійшлися інтереси кремлівської п’ятої колони, фракції «Опозиційної платформи – За життя» і інтереси української влади.

«Тобто в Україні створена де-факто коаліція. До речі, ця коаліція проявила уже себе в стінах парламенту, коли голосували за зняття Генерального прокурора, коли «Опозиційна платформа», а читай п’ята російська колона Кремля, і українська влада, «Слуги народу» діють в унісон», – зазначив депутат.

«І сьогодні вони роблять все можливе, щоб Україна здала власні позиції, українські інтереси, і пішла на сепаратні, колабораціоністські перемовини з Кремлем. І, власне, сьогодні Кремль в Україні все сильніше і сильніше укріплює свої позиції», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».

Він додав, що це проявилося в діях пана Сивохи, коли він явно під дудку кремлівської пропаганди повторює те, про що сьогодні говорять в Кремлі – що на сході України не російська агресія, а внутрішній конфлікт.

«Це все ланки одного й того ж ланцюга – подати воду в Крим, відвести українські війська; Україна на сході має внутрішній громадянський конфлікт, а не російську агресію», – пояснив Олег Синютка.

«Це все те, що Кремль продукує. Він хоче, щоб так говорили не тільки у них, а щоб про це говорили й представники української влади. Щоб таким чином добитись зняття міжнародних санкцій. І звичайно добитися того, щоб мир в Україні наступив на російських умовах», – зазначив депутат.