Перш ніж йти на поступки Путіну, Зеленський має подивитись в очі матерям та дружинам загиблих на Донбасі воїнів – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Політика команди Зеленського щодо капітуляції України перед Путіним є неприпустимою, а автори «платформи примирення» мають спочатку подивитися в очі кожній мамі, дружині, сестрі, які втратили своїх близьких на війні з Росією.

Про це сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі телеканалу «Прямий» під час включення з Харківщини

«Тим, хто готує різні «платформи примирення» і незрозуміло з ким планує вести цей діалог, треба подивитися в очі кожній мамі, дружині, сестрі, з якими ми сьогодні тут спілкувалися, які втратили своїх близьких. І які точно знають, що вони не готові на мир за будь-яку ціну», – наголосила голова комітету.
Вона повідомила, що сьогодні в Лозовій команда «Європейської Солідарності» буде зустрічатися з людьми і спитає, що вони думають про ці ініціативи. Зокрема й про ті, які відлунням ми чуємо від української влади і які були погоджені вчора в Мінську.

«Знаємо, що про них спочатку повідомляють російські джерела, а вже потім українські ЗМІ», – зауважила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Пропри невиконання Російською Федерацією жодних своїх обіцянок і тих домовленостей, яких досягли нібито в грудні під час нормандської зустрічі, Україна продовжує йти на поступки. Україна продовжує виконувати забаганки Путіна і продовжує активно впроваджувати політику капітуляції», – заявила представниця «Європейської Солідарності».

Іванна Климпуш-Цинцадзе підкреслила, що політика капітуляції є неприпустимою.