Зеленський під прикриттям паніки готується злити Україну Росії і зупинити євроатлантичну інтеграцію – Володимир Ар’єв

В умовах панічних настроїв через загрозу коронавірусу майже не помітними стали кілька подій, які свідчать про наміри Зеленського розвернути Україну від євроатлантичної інтеграції в бік Росії. Таку думку висловив депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Під шум паніки готується злиття країни ворогу і йде випробовування основ для розвороту від євроатлантичної інтеграції, ще й з демонстрацією сили», – зазначив депутат.

За його словами, за останній час відбулося кілька знакових подій, що підтверджують наміри президента Зеленського та його команди відмовитися від євроінтеграційного курсу України та повернути державу під російський вплив.

«ОПЗЖ на чолі з Медведчуком їдуть в Москву зустрічатися з депутатами думи. Медведчук – з Путіним. Заявляють про майбутній «прорив» і влада взагалі не вживає жодних заходів проти цих колаборантів», – наголосив політик.

«Паралельно Єрмак, голова офісу Зеленського, про щось домовляється в Мінську з путінським Козаком, внаслідок чого мавпи з «ДНР» під канонаду нових обстрілі російськими військами українських позицій кричать про прямі переговори», – також зауважив він.

За словами Володимира Ар’єва, саме цього давно добивається Кремль.

Депутат також нагадав про заяви призначеного Зеленським нового міністра оборони про недосяжність натівських стандартів для українського війська.

«Міністр оборони нахабно бреше про «недосяжність» стандартів НАТО, даючи відповідні сигнали, а людина-Сивохо торочить про «внутрішній конфлікт», – додав він.

Також він зазначив, що депутати президентської фракції зареєстрували законопроект щодо НАБУ, який може призвести до зриву безвізового режиму з ЄС внаслідок порушення угоди.

Володимир Ар’єв зауважив, що на цьому фоні зараз більшість населення зайнята коронавірусом і панічними закупами, а ще економічна криза не вдарила як слід.

«Під антикорупційним судом силовики проводять максимально наближені до реальності навчання з розгону демонстрантів, точно як за рік до падіння режиму Януковича», – додав представник «Європейської Солідарності».

«Настрашити задумали, наївні мої? Щось мені здається, в їхньому Ростові вже можуть готуватися до прийому гостей», – резюмував депутат.