Кандидатка від «Європейської Солідарності» Вікторія Пташник з мешканцями Краснограду висадили 12 000 саджанців у лісництві

Народні депутати фракції «Європейська Солідарність» разом з мешканцями Краснограду, що на Харківщині висадили 12 000 саджанців у лісництві.

Про це повідомила кандидат у народні депутати від «Європейської Солідарності» по 179 округу Вікторія Пташник під час прямого включення на телеканалі «Прямий».

«Ми сьогодні в Краснограді, що на Харківщині, на запрошення Красноградського лісництва з правильною і важливою метою – висадити 12 000 саджанців. У 2017 році тут вигоріло більше ста гектарів лісу. Ми хочемо відновити ліс, аби ці саджанці проросли і стали незалежними і самостійними, такими як і буде наша незалежна Україна. Зараз країна бореться за збереження державності, а ми разом з мешканцями Краснограда боремося за те, щоб відновити ліс», – сказала політик.

Вікторія Пташник наголосила, що весною треба саджати саджанці, а не переслідувати політичних опонентів.

«Правильна річ весною саджати саджанці, а не переслідувати своїх політичних опонентів», – зазначила політик.

І додала: «Головне, аби деякі наші політики не здавали інтереси країни і припинили руйнувати нашу державність, як вони роблять сьогодні».