Микола Княжицький: війну на Донбасі почала Росія, і ніяких інших «сторін конфлікту» не існує

Росія – агресор, ініціатор і сторона конфлікту на Донбасі. І саме їй нести відповідальність за військові дії на Донбасі.

Про це сказав народний депутат від фракції « Європейська Солідарність» Микола Княжицький в ефірі телеканалу «Прямий». 

«Очевидно, жоден український громадянин, патріот держави ніколи не повинен іти на те, щоб підтримувати визнання стороною конфлікту ставлеників і васалів Москви. Сторони конфлікту – це агресор, Російська Федерація, і Україна. Так, це сторони конфлікту. Це конфлікт, який виник з ініціативи Російської Федерації, яка розв’язала війну і в якій ми захищаємо нашу землю. Ніяких інших сторін конфлікту, ніяких маріонеток, які потім очолюють російські регіони і є громадянами Росії, не існує. Росія хоче, щоб з неї зняли санкції», – заявив політик.

«Тому що зараз ми бачимо, що відбувається в економіці РФ, коли Росія обдурила сама себе, вийшовши з ОПЕК, сподіваючись на те, що ціна на нафту не буде настільки знижена, що саудити знизять ціну, а Росія зможе продавати за тією ціною, за якою вона і продавала, потрапила в халепу. Фактично в Росії немає коштів для того, щоб утримувати ті ціни на нафту, які є. І ще більше Росія зацікавлена в тому, щоб максимально швидко були зняті санкції. Санкції можна зняти, коли сказати, що «их там нет», «России там нет». І тоді вигадати ці сторони конфлікту і посилювати агресора», – додав народний депутат.