Вікторія Сюмар: Робоча група до вівторка має розробити пакет змін до законодавства щодо запобігання поширенню коронавірусу

Робоча група до вівторка має розробити пакет змін до законодавства щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Про це написала депутат фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Уряд зробив сайт про Covid19, де зібрана інформація і рекомендації. Це – добре. Як і соціальна реклама, яка нарешті з’явилася. І це варто зазначити. Правда, зі статистикою уряду важко погодитися, зокрема, що 605 апаратів штучного дихання «цілком достатньо»…, адже Італія вже давно мала потребу в понад 3000 апаратів», – написала Сюмар.

Вона наголосила, що необхідно швидко провести відповідні закупки і більш адекватно оснастити лікарні – як апаратами, так і ліками.

«МОЗ очевидно має зараз найбільш активно працювати з групами ризику, тими, хто потенційно може мати важкий перебіг. Це дуже ймовірний варіант розвитку подій, і лідери Німеччини та Британії відверто кажуть, що перехворіти може до 70%, хоча смертельна загроза є саме для окремих груп. Вони потребують найбільшої уваги, запобігання і лікування. Правда і спроможність її говорити в таких ситуаціях – вкрай важлива», – зазначила депутат.

Сюмар також зауважила, що лікарі повинні мати всі засоби індивідуального захисту, а логістика в лікарнях при підозрі має бути змінена, аби не виникало спільних з іншими хворими черг, бо це серйозна загроза.

«Починаємо працювати над відповідною постановою і системним пакетом змін до законодавства в рамках робочої групи.

Ухвалити все це треба не пізніше вівторка, краще – в понеділок, на позачерговому засіданні», – додала парламентар.