Національний Демократичний Інститут провів Тренінг для тренерів партії «Європейська Солідарність»

11-13 березня 2020 року в м. Київ для представників від політичної партії «Європейська Солідарність» відбувся Тренінг для тренерів з навичок ведення кампанії жінками-кандидатками на місцевих виборах.

Захід був організований за підтримки постійного міжнародного партнера партії Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (НДІ).

Учасниками Тренінгу стали 23 члени та прихильники партії, представники молодіжної організації партії ГО «Солідарна Молодь» з 13 областей України та міста Києва.

Метою тренінгу було ознайомлення учасників з базовими основами планування та ведення виборчої кампанії жінками-кандидатками.

Відкриваючи роботу тренінгу, Міжнародна секретарка партії «Європейська Солідарність» Вірджинія Дронова подякувала НДІ за внесок у розбудову партії та за сприяння розвитку партійних кадрів. Вона звернулася до аудиторії із закликом до участі у місцевих виборах в якості тренерів з організації виборчих кампаній для жінок-кандидаток, наголосивши, що в умовах внутрішніх та зовнішніх викликів, найближча виборча кампанія буде непростою.

«Чи можливо в таких складних умовах виграти вибори? Я вважаю, що можливо. Адже рейтинг партії «Європейська Солідарність» зростає з кожним днем. В нас є достатньо досвіду і часу, щоб правильно підготувати кампанію та показати людям, що «Європейська Солідарність» є надійною партією, яка справді дбає про українців та про європейське майбутнє України», – зазначила вона.

По завершенню роботи тренінгу, представники Національного Демократичного Інституту відзначили високий рівень підготовки учасників та висловили задоволення результатами тісної багаторічної співпраці між НДІ та партією «Європейська Солідарність».