Тетяна Чорновол: спроби притягнути мене до відповідальність через шаріївського журналіста – це портновщина і визнання моєї ефективності як розслідувача та опозиціонера

Влада намагається обмежити діяльність опозиційного політика Тетяни Чорновол, організовуючи переслідування через беззмістовну справу.

Про це народна депутатка восьмого скликання Тетяна Чорновол заявила під час трансляції на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Сьогодні мені принесли повістку в Печерський суд щодо обрання мені запобіжного заходу. Моїх сім прокурорів і одинадцять слідчих хочуть від мене особистого зобов’язання про невиїзд та мій закордонний паспорт. Але я відмовляюсь це робити», – сказала вона.

Народна депутатка восьмого скликання наголосила, що продовжить займатись розслідувальницькою діяльністю.

«Я переконана – вибір є. Особисте зобов’язання – це особисте зобов’язання, і я не збираюся його давати, бо не вчинила ніякого злочину. Справа моя нікчемна, а мені треба пересуватися країною, щоб працювати. Я розслідувач, я публікую різні корупційні схеми, я завжди цим займалася коли була журналістом, коли була депутатом і зараз як політик в опозиції, і в мене дуже багато планів. Я розумію, що мене хочуть зв’язати і зменшити мою активність, що їм мало, що спецназ ДБР покалічив мені ногу і я не можу пересуватися без милиць. Їм ще треба таким чином зменшити мою активність», – зазначила Чорновол.

«Це певний комплімент, який означає, що я хороший розслідувач і опозиціонер, але мені треба працювати. Я не буду давати особисте зобов’язання про невиїзд, тому що я не збираюсь його виконувати», – додала народна депутатка восьмого скликання.

Також Чорновол підкреслила, що цей суд над нею є важливим тестом на незалежність судової системи України.

«Справа моя нікчемна і злочину я ніякого не вчиняла. Це ганебно – йти на суд через те, що я вихопила телефон шаріївського провокатора. Але як колишній журналіст я з цікавістю протестую «портновщину». І пропоную всім подивитися, як працює портновська каральна система, ДБР, Кримінальний процесуальний кодекс. Цими інструментами будуть заганяти мене. Портнов аж труситься, щоб помститися мені за все: Майдан, конфіскацію активів Януковича. Але я знову переможу. Замість того, щоб іти на портновський суд і виглядати жертвою, я краще буду боротися і оприлюдню одну слабку точку зеленої влади», – підкреслила вона.