Влада має припинити хаотичні кроки у протидії епідемії коронавірусу і дати країні чіткий план дій – Олег Синютка

Для України зараз надзвичайно важливо, щоб влада припинила безлад у своїй роботі, почала діяти професійно, системно, щоденно комунікувала із суспільством. «Європейська Солідарність» буде допомагати і підказувати владі, які кроки вона повинна здійснити.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка у відеоблозі на Facebook.

«Сьогодні на нашу землю прийшла біда і ми, українці, повинні об’єднатися для того, щоб не допустити цієї біди, цієї пандемії на території нашої держави. Сьогодні дуже важливо, щоб влада, яка діє у страху та непрофесійно, справді робила кроки, які допоможуть кожній людині», – зазначив він.

«А для цього не потрібні хаотичні дії, не потрібно старатися, змагатися хто більше чого закриє, хто більше дасть вказівок, які насправді неможливо виконати. Сьогодні дуже важливі системні кроки влади, які будуть спрямовані на безпеку кожної людини», – наголосив депутат.

Він зазначив, що представники «Європейської Солідарності» точно знають, що і як потрібно робити.

«Сьогодні завдання опозиції, звичайно, критикувати, але ми хочемо допомогти владі, тому що ми хочемо допомогти людям. Тому що ми стоїмо на стороні людей, ми хочемо і будемо допомагати людям», – наголосив Олег Синютка.

«Влада діє абсолютно хаотично. У неї немає чіткого плану дій, який би допоміг людям. І це стосується і центрального і місцевого рівня», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».

Депутат додав, що людям необхідно дати час підготуватися та найголовніше розуміти, як вони будуть жити в умовах епідемії.

«Сьогодні надзвичайно важливо, щоб представники влади діяли професійно, системно і комунікували кожного дня із суспільством. «Європейська Солідарність» і ми представники у Верховній Раді будемо допомагати і підказувати владі, які кроки вона повинна здійснити», – сказав Олег Синютка.

Він розповів, що в свій час зіткнувся з подібним викликом – епідемією кору у Львівській області. І тоді дії обласної влади по подоланню епідемії були визнані найефективнішими.

«Я переконаний, що сьогодні ми повинні зробити все можливе, щоб влада діяла системно, щоб безпека кожної людини була на чолі кожного рішення», – додав депутат.

Він також підкреслив, що епідемія матиме економічні наслідки.

«Тому дуже важливо, щоб кожна людина, яка опиниться у вимушеній відпустці, яка можливо навіть втратить роботу, була захищеною», – зазначив Олег Синютка.

Він зауважив, що Євросоюз вже виділив 37 млрд євро на подолання наслідків пандемії у своїх країнах.

«Дуже важливо, щоб українська влада також виділила кошти на соціальні виплати – допомогу через можливу страту роботи, допомогу по безробіттю», – сказав депутат та додав, мають бути кроки на підтримку вчителів.

«Я переконаний, що системно, безпечно і економічно діючи в інтересах людей, ми спільно переможемо цю біду», – підсумував він.