«Європейська Солідарність» вимагає від влади тимчасовий мораторій на ухвалення рішень, які можуть збурити суспільство – Ірина Геращенко

Влада має відмовитись в умовах карантину від прийняття будь-яких рішень, які можуть збурити суспільство та спровокувати конфлікти, а також підготувати реанімуючий пакет рішень для економіки.  Про це написала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в соціальній мережі Facebook.

Вона виклала позицію «Європейської Солідарності» в контексті викликів, що стоять перед країною.

«Негайне проведення позачергової сесії. Ми запропонували вівторок, ранок, й розглянути на ньому весь пакет законів по протидії коронавірусу. Власне, те, над чим ми б‘ємося останні три тижні. Зараз наші депутати конструктивно працюють в робочій групі по напрацюванню цих законопроектів», – зауважила вона.

Депутатка підкреслила, що важливим пунктом є відмова влади і парламенту зокрема, від прийняття бідь-яких рішень, що можуть підштовхнути суспільство до конфліктів та збурення.

«Мораторій на будь-які рішення Верховної Ради і влади, які можуть спровокувати масові акції і протести. Мова йде про прийняття в умовах карантину закону про ринок землі, як і будь-яких законів і рішень, пов‘язаних з мінським процесом. Це буде політичне мародерство», – заявила Ірина Геращенко.

Співголова фракції також повідомила, що запропонувала на нараді у голови Верховної Ради, щоб керівники фракцій увійшли до урядового антикризового штабу для негайного напрацювання реанімуючих рішень для економіки. Також над цим має працювати робоча група профільного комітету.

«Верховна Рада має продемонструвати єдність і приклад у питанні протидії епідемії, в тому числі через повагу до карантину, через самоізоляцію. Ніяких чергових сесій в цей час бути не може», – зазначила представниця «Європейської Солідарності».