На жаль, закон про протидію коронавірусу залишив суттєве податкове навантаження на бізнес – Ніна Южаніна у своєму відеоблозі

Зміни до Податкового кодексу, передбачені законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», мали б повністю звільнити підприємців від податкових платежів на період карантину і вимушеного припинення діяльності, але фактично влада лишила частину податків. Про це заявила народна депутата фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна у своєму відеоблозі.

Вона наголосила на тому, що, скасувавши Єдиний соціальний внесок на 2 місяці для ФОПів, аналогічну норму необхідно було ввести і для найманих працівників, які працюють у малих підприємствах.

Також Южаніна зазначила, що голосування закону у «турборежимі» призвело до того, що абсолютно не зрозуміло, яким чином держава збирається компенсувати місцевим бюджетам ті податки, які будуть недоотримані в результаті карантину.

Южаніна підкреслила, що зміни до податкового законодавства у зв’язку з карантином мають несистемний характер і потребують доопрацювання.