Микола Величкович: Венедіктова буде на замовлення Зеленського переслідувати майданівців і опонентів влади

Венедіктова буде виконувати доручення влади щодо політичного переслідування майданівців і опонентів Зеленського, яких уникав Рябошапка. Вона буде ще більше залежним від президента генеральним прокурором.

Про це народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Величкович сказав в ефірі «Прямого».

«Венедіктова буде ще менше незалежною, ніж був Рябошапка. Ми з нею зустрічалися впродовж декількох місяців як з в.о. Голови ДБР, ми приходили з родичами героїв Небесної сотні, ми приходили і з іншими питаннями, зокрема, щодо Софії Федини, і ніколи не могли з нею зустрітися, комунікувати, отримати просто відповідь. І така брутальна зверхність… Тим більше зараз, коли вона стала генеральним прокурором… Таке ставлення і до своїх колег народних депутатів, а це люди, обрані суспільством і представляють його інтереси в парламенті країни», – сказав Величкович.

Він вважає, що Венедіктова буде виконувати вказівки, які Рябошапка уникав виконувати, оскільки не хотів псувати свою репутацію.

«А вона піде на це. Тим більше не все чисто у питанні набуття Венедіктовою нерухомості. Крім того, мене здивувало її позиція, коли ми їй нагадали, що вона говорила про необхідність змінити закон про амністію для майданівців, ми прямо в залі запитали про її позицію, і вона її непрямо фактично підтвердила», – додав депутат.