Влада проводить непродумані та хаотичні заходи карантину для протидії розповсюдженню коронавірусу – Микола Княжицький

Влада вдається до хаотичних та часто необґрунтованих заходів карантину для протидії розповсюдження коронавірусу, зокрема закривши в містах метро спровокувала перевантаження наземного громадського транспорту.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький в інтерв’ю телеканалу «Еспресо».

«Обмеження, безумовно, потрібні, але обмеження мають бути дієвими. Тому що в метрополітен не можна зайти (через припинення роботи – ред.), а тролейбуси, трамваї і інший громадський транспорт переповнений, і люди там набиті як оселедці в банці. Хоча нібито було розпорядження пускати не більше десяти людей, але людям потрібно якось добиратися на роботу», – сказав депутат.

Він додав: «Якщо всі люди не працюють, то потрібно мати компенсаторні механізми, які дозволять роботодавцям існувати і платити людям зарплату, щоб люди могли бути на карантині. На жаль, всього цього не передбачено».

«Те, що ми проводимо заходи карантину – це дуже правильно. Але те, що вони проводяться в нас абсолютно непродумано і хаотично – це теж правда», – наголосив Микола Княжицький.

Представник «Європейської Солідарності також назвав досить спірним рішення про закриття метрополітену.

«Практично в усіх країнах світу, де існує проблема з коронавірусом, метрополітен працює. Просто люди дотримуються певних правил безпеки – носять рукавички, носять маски в людних місцях, намагаються бути на карантині, або самообмеженні», – пояснив він.

Щодо фейкових повідомлень про дезінфекційні заходи в містах та кримінальне покарання за перебування на вулиці з дітьми, які масово розсилались на мобільні телефони українців, Микола Княжицький повідомив, що разом з колегою по фракції Олегом Синюткою звернувся до правоохоронних органів з вимогою розслідувати такі провокації, які явно покликані дестабілізувати ситуацію в державі.

«Очевидно, що це неправда. Я думаю, скоріш за все, це роблять спецслужби ворожої держави, держави-агресора», – наголосив депутат.