«Європейська Солідарність» ініціювала законопроект про мораторій на нарахування штрафів за несвоєчасну сплату комуналки та кредитних зобов’язань під час карантину

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко подав законопроект про мораторій на нарахування штрафів за несвоєчасну сплату комуналки та щодо кредитних зобов’язань під час карантину.

Про це він повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Подав у Раду законопроект, щоб влада наклала мораторій на нарахування пені та штрафів за несвоєчасну сплату комуналки та щодо кредитних зобов’язань під час карантину

Такі термінові заходи є необхідними на період до карантину, який вочевидь спричинить соціальний колапс у суспільстві. Пропоную заборонити нарахування пені та штрафів на основну суму заборгованості за кредитними зобов’язаннями, договорами позики та за несвоєчасну сплату платежів за житлово-комунальні послуги з моменту встановлення карантину. Також у цей час влада має забезпечити українців на реалізацію права на спадкування та права на освіту тощо», – написав політик.

Народний депутат зазначив, що такі кроки допоможуть не допустити фінансової кризи в Україні.

«Це допоможе не допустити значного погіршення соціально-економічної кризи, ризик якої збільшується саме під час карантину. Ми маємо зробити все можливе, аби призупинити цей процес та стабілізувати загальну ситуацію у всіх регіонах. Сподіваюся, у монобільшості не виникне на цей рахунок суперечок та питань. Наразі стабілізація напруження у суспільстві є таким самим важливим кроком, як і охорона здоров’я людей», – підкреслив Гончаренко.