Ахтем Чийгоз: у нас через некомпетентну владу паніка серед людей, але в Криму ситуація ще гірша – там зруйнована медична система

Розгубленість влади і непродумані, хаотичні кроки у нинішній ситуації – ще одна причина для паніки людей.

Про це зазначив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз під час ефіру на «5 каналі».

«Сьогодні влада розгублена, не має системного бачення як діяти під час епідемії коронавірусу. Ми бачимо хаотичні, непродумані рухи влади, без елементарного прорахунку наслідків. Дії суперечать одна одній. Це, звичайно, викликає незадоволення у людей і додаткову паніку. Маємо констатувати, що влада не забезпечила населення елементарними речами – масками і дезінфекторами. Наявність масок в аптеках по нормальним цінам морально б заспокоїла людей», – зауважив народний депутат. 

Політик зауважив, що опозиція, розуміючи складність ситуації в країні і світі, пропонує свою підтримку і готова до співпраці. Він додав, що наразі наші кроки назустріч не мають адекватного сприйняття владою.

«Ми сьогодні не лише критикуємо владу, а намагаємось допомогти, щоб з меншими наслідками пройти цей період разом. Але на будь-які наші зауваження чи пропозиції чуємо одну відповідь: «а ось коли ви були при владі, то було гірше». Ні, гірше не було. Точно знаю, що якби за нинішніх умов була попередня влада, то усі б себе почували набагато спокійніше і впевненіше», – наголосив політик. 

Ахтем Чийгоз зазначив, що в Криму ситуація набагато складніша.  

«Я спілкувався з Кримом. Якщо тут ми якось самоорганізовуємося і щось робимо, то в Криму ситуація в сотні разів складніша. В Криму за останні два роки взагалі відсутнє таке поняття, як ефективна медицина. Багато ліків вони купували, коли приїжджали до нас. І найжахливіше, що там ні на кого немає надії. І ми не можемо якось втрутитися, аби допомогти їм, як влада, як суспільство», – зауважив народний депутат.