Микола Княжицький: Для боротьби з коронавірусом потрібно створювати уряд національної довіри

Для боротьби з коронавірусом потрібно створювати уряд національної довіри і запрошувати туди сильних та відповідальних фахівців.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький у ток-шоу «Прямий ефір».

«Те, що потрібно зараз. Я скажу, може, таку річ, може, не готовий до цього ніхто… Але я абсолютно переконаний, що зараз потрібно створювати уряд національної довіри і запрошувати туди сильних та відповідальних фахівців, незалежно від політичної належності», – сказав Княжицький.

«Так, запрошувати туди і тих, хто є у владі Зеленського, і Порошенка, і Юлію Тимошенко… Тобто всюди є професійні люди. Арсенія Яценюка. І формувати дуже ефективний уряд, шукати, де взяти швидко гроші, як швидко закупити тести і медичне обладнання, як швидко пролікувати людей, Це для нас єдине спасіння», – додав депутат.

Він зазначив, що такий уряд має звернутися до західних партнерів за допомогою для боротьби з поширенням коронавірусу.

«Коли Зеленський посилається на досвід Китаю, це не є позитивний досвід. Така кількість загиблих людей- це не є позитивний досвід… Ми закликаємо владу до створення уряду професіоналів, незалежно від політичних сил, який спільно звернеться до західних партнерів. Треба забути про всі ці «договорняки» з Москвою, про всі спроби щось підписати в Мінську. Заборонити ренаціоналізацію банку, взяти кредит в МВФ, звернутися за міжнародною допомогою і фахово почати лікувати і забезпечувати українців», – наголосив парламентар.