Надзвичайний стан не зупинить коронавірус, але остаточно обвалить економіку – Петро Порошенко

Запровадження надзвичайного стану, та ще й у неконституційний спосіб навряд чи зможе зупинити поширення коронавірісу. При цьому режим надзвичайного стану завдасть нищівного удару по економіці країни, яка й так вже знаходиться у глибокій кризі. 

Про це у своєму відеозверненні заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він зазначив, що у президента Зеленського більш ніж достатньо повноважень, аби управляти державою в умовах кризи. 

«Надзвичайний стан – це комендантська година, цензура, продовольчі картки – навряд чи вже зупинить вірус. А от економіку – покладе остаточно, доведе до стану клінічної смерті. І у нас врешті-решт забракне ресурсів на боротьбу з корона- та іншими вірусами, на зарплати, пенсії тощо.  

«А влади у цього Президента і так вдосталь – набагато більше, ніж у будь-кого з попередників», – нагадав Петро Порошенко. 

Він наголосив, що партія «Європейська Солідарність» виступає за мораторій на внутрішньополітичну  боротьбу. Однак і влада має відмовитись від планів під прикриттям коронавірусу протягнути сумнівні і небезпечні для національних інтересів України рішення. 

«Зустрічна вимога до влади – утримуватися від ухвалення сумнівних рішень, які викликають поляризацію та напругу у суспільстві, розколюють його.  На кшталт ідеї підживити дніпровською водою російські військові бази в Криму. Або протоколу про легітимізацію російської окупаційної влади на Донбасі, остаточне підписання якого намічене на 25 березня», – застеріг Петро Порошенко. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*