Микола Княжицький: все, що в Зеленського можуть – це встановлювати жорсткі обмеження для громадян, всі інші заходи проти коронавірусу провалені 

У Зеленського дотепер не готові долати загрози, які постали перед країною через епідемію коронавірусу.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький у своєму відеоблозі.

«Чи виправданими є ті жорсткі обмеження, які зараз хоче вводити українська влада? Я маю на увазі надзвичайний стан та багато інших обмежень. З одного боку – нібито так. Тому що ми справді знаходимося перед дуже великою загрозою, загрозою, з якою людство ще не вигадало способів боротьби. Чому саме ця загроза виникла зараз? Тому що українська держава, на відміну від багатьох інших, взагалі не готова до того, щоб цю загрозу долати», – зазначив Княжицький.

Він зауважив, що за кілька останніх днів до України приїхали десятки тисяч наших співгромадян, які жили у країнах Європи.

«Чи є в нас обладнання для тестування цих громадян? Ні, звичайно. Саме тому загроза вірусу в нас як ніде велика. Чи є обладнання в наших лікарнях? Теж ні. Може так статися, що навіть у найкращих київських чи львівських лікарнях, де є апарати штучної вентиляції легень, лікарю доведеться обирати кого рятувати, надавши апарат, а кого – ні, не надавши такої можливості. Тому що цих апаратів обмаль і замовити їх зараз вже майже неможливо: термін їх виробництва довгий, а попит зараз великий», – сказав депутат.

Він зазначив, що навіть коли ми знали все, що відбувається в Європі, і уявляли собі, який це жах, Україна все одно продавала маски та інші медичні товари за кордон.

«Ви бачили відео з іспанського телеканалу, де українські маски розвантажують ящиками. Виявилося, що ці маски продали вже після 8 березня, вже тоді, коли ми чудово знали і уявляли, що відбувається. Влада каже: а тоді ще не було заборони. А що хорошого в тому, що тоді ще не було заборони? Адже вже тоді було зрозуміло, до чого все йде», – додав Княжицький.

Він також наголосив, що проблем дуже багато і єдиний спосіб протидії вірусу – сидіти вдома і не наражати один одного на небезпеку.

«Хоч би для того, щоб зменшити кількість хворих. Бо, як я вже говорив, тестів українська влада не закупила, жодних інших забезпечувальних матеріалів для медицини не закупила, і тих людей, які зараз приїжджають з різних країн, по-справжньому ніхто не перевіряє. Ми напередодні дуже серйозної катастрофи. Дай Бог, щоб пронесло», – додав парламентар.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*