Нові карантинні обмеження в столиці – блог Яни Зінкевич

В Києві вводяться нові карантинні обмеження з 23 березня.

Про особливості життя столиці з понеділка написала народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Яна Зінкевич на своїй сторінці в мережі Facebook.

Із 23 березня, тобто від завтра міський транспорт працюватиме для визначених категорій пасажирів. За наявності спеціальної перепустки для проїзду проїзд дозволено працівникам сфер критичної інфраструктури.

Це – медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, продавці продуктових магазинів та аптек, співробітники стратегічних підприємств, військовослужбовці.

Також у Києві заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками до покращення епідситуації. Відповідні оголошення розвішують на місцях.

У магазинах та аптеках вводять обмеження за кількістю відвідувачів: у приміщеннях має перебувати один покупець на 10 кв. м.

Не виходьте з дому без нагальної потреби. Не забувайте про засоби безпеки та дистанцію з перехожими не менш ніж 1,5 метри. Мийте руки, провітрюйте приміщення, термічно обробляйте продукти. Піклуйтесь про власну безпеку!

Також озвучу власну думку, не вважаю реальним на даний момент введення таких жорстких мір.

Такий розвиток подій наша країна може витримати якщо буде лишень два тижні карантину, адже більшість українців вимушені жити від зарплати до зарплати. А що буде якщо карантин триватиме довше?