Микола Княжицький та Олег Синютка звернулись до СБУ та ДБР з вимогою розслідувати фейки Бужанського

Народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький та Олег Синютка вимагають від СБУ та ДБР рощслідувати фейкову інформацію, поширену представником президентської фракції Бужанським. Відповідне звернення депутати направили правоохоронцям у понеділок – про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив Олег Синютка.

«На шостому році війни з Росією нас мало б нічого не дивувати, бо російська пропаганда використовує весь арсенал брехні, щоб Україну зробити слабшою і знищити нашу волю до протистояння з ворогом. Винахідливою в українофобії є російська п’ята колона в Україні, її відверті та приховані агенти. А також всі, хто обслуговує олігархів, які після перемоги Зеленського на виборах відкрито реалізують політику капітуляції України та накладання російського ярма на шиї українців», – наголосив Синютка.

Свіжим прикладом він вважає поширення у соцмережах фейкового допису Максима Бужанського, який поширив відео про начебто побиття у Львові людини через її кашель в автобусі.

«Чистий фейк, бо жодного такого випадку у Львові не було. Але фейку депутату від «слуг» було мало – він порівняв цю ситуацію з погромом євреїв у липні 1941 року, що стався після приходу нацистів до нашого міста.  Мета цієї антиукраїнської провокації очевидна: показати, що «у Львові нічого не змінилося з 1941 року» і вже почалися погроми в «центрі бандерівщини». Методи провокаторів не змінилися від десятиліть: та сама брехня, те саме намагання виставити мешканців Львова і Галичини та України загалом, як недостойних жити в цивілізованій Європі», – резюмує Олег Синютка

Він зазначив, що для українців і мільйонів туристів з усього світу Львів є вже символом європейської України, гостинності, толерантності й поваги до багатонаціональної історії міста.  

«Разом із колегою по фракції Миколою Княжицьким ми звернулися до СБУ і ДБР, щоб вони розслідували цю чергову спробу посварити українців з різних регіонів країни і посіяти міжнаціональну ворожнечу. Держава має реагувати рішуче,  особливо в теперішніх обставинах, коли завданням всіх українців і влади зокрема є боротьба з пандемією коронавірусу», – заявив Олег Синютка.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*