Узурпація влади в одних руках не допоможе у боротьбі з коронавірусом – Микола Княжицький про ймовірне запровадження надзвичайного стану в Україні

Режим надзвичайного стану передбачає цілу низку обмежень прав людини та концентрацію влади в одних руках, але не допоможе у боротьбі з коронавірусом. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький в ефірі телеканалу «Прямий».

«Надзвичайний стан передбачає цілу низку обмежень прав людини. Очевидно, ми проти обмежень прав людини і концентрації влади в одних руках», – сказав депутат.

Водночас він зауважив, що «Європейська Солідарність» підтримує жорсткі заходи, які стосуються карантину.

При цьому депутат зазначив: «Влада не закупила вчасно тест-системи, а коли вони прийдуть і почнуть тестувати, я думаю, що ми, на жаль, самі жахнемося кількості хворих і самі будемо дома сидіти. І суспільство буде це розуміти».

«Ми проти того, щоб через закони користувалися тим, щоб монополізувати владу і встановлювати диктатуру, і обмежувати свободу слова, обмежувати українську мову і культуру. Цього ми ніколи не допустимо», – заявив Микола Княжицький

«Але порядок у суспільстві щодо захисту від вірусу, щодо підтримки економічно наших громадян, які страждають, перш за все, через те, що на роботу не можуть потрапити – все це ми будемо підтримувати», – зазначив депутат.

Він підкреслив, що надзвичайна ситуація вже введена у багатьох містах країни, є контроль за санітарно-епідеміологічною ситуацією, за тим, щоб громадяни дотримувалися карантину, але разом з тим, щоб ті, органи які здійснюють життєзабезпечення працювали.

«Є питання перегляду бюджету для відшкодування підприємцям і українській економіці – це ми будемо підтримувати», – наголосив він.

Микола Княжицький підкреслив, що обмеження щодо комендантської години та можливості конфіскації майна у юридичних осіб «Європейська Солідарність» підтримувати не буде, тому що це зайві обмеження, які жодним чином не допомагають боротися з інфекцією, але допомагають монополізувати владу. «Це неприпустимо», – сказав депутат.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*