Генерал Забродський передав реанімаційне обладнання від Фонду Порошенка в інфекційну лікарню Дніпра

Комплект медичного реанімаційного обладнання, придбаного коштом Фонду Порошенка, передав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», генерал-лейтенант Михайло Забродський у міську клінічну лікарню N21 у Дніпрі. Серед обладнання для інфекційної реанімації, зокрема, монітор пацієнта, який коштує понад 200 000 грн, шприцевий насос, відсмоктувач хірургічний, пульсоксиметри та ларингоскопи. 21-ша лікарня у Дніпрі спеціалізується на інфекційних захворюваннях, тож вона першою прийме удар у разі стрімкого поширення коронавірусної хвороби. 

«Фонд передав обладнання, яке вкрай необхідне для наших пацієнтів, а особливо для відділення інтенсивної терапії. Це і монітор пацієнта, і пульсоксиметри, і ларингосокоп, і шприцевий дозатор. Пульсоксиметр – це прилад, який одягається на палець пацієнта і через хвилину показує насичення киснем його крові. Це дуже важливо. Ми дуже вдячні Михайлу Забродському і Фонду за допомогу», – наголосив Головний лікар 21-ї лікарні Микола Турчин.

«Благодійний Фонд Порошенка» – це та організація, яка діє. Мій візит не поодинокий. Чимало депутатів роз’їхалися в інші регіони з відповідною допомогою, яку Фонд надає профільним лікарняним закладам для боротьби з коронавірусом. Ми будемо намагатися підтримувати контакт з лікарнею, і якщо ще виникне додаткова необхідність, то завжди готові підставити плече і протягнути руку допомоги», – зазначив генерал Забродський. 

Сьогодні Фонд Порошенка також передав партію реанімаційного медичного обладнання у Львівський обласний госпіталь. Також у Київській міській клінічній лікарні швидкої допомоги вже запрацювали перші апарати штучної вентиляції легенів, які були повністю відновлені коштом Фонду Порошенка на прохання медзакладу. Марина Порошенко, яка побувала в лікарні, розповіла,  що наразі у світі існує величезна конкуренція за медичне обладнання і поставка нових апаратів займає не менше двох місяців. Загалом у Київській лікарні коштом Фонду Порошенка «оживуть» 10 апаратів штучної вентиляції легень. 

Вже у найближчі дні кілька партій обладнання будуть передані в медичні установи в інших областях України.