Олег Синютка: Оприлюднення Садовим інформації про випадок коронавірусу у Львові без наявних підтверджень є неприпустимим

Олег Синютка надіслав депутатський запит до міського голови Львова з вимогою роз’яснити ситуацію з поширенням міським головою Львова Андрієм Садовим інформації про випадок коронавірусу3 у Львові без відповідного лабораторного підтвердження. Він назвав подібну дезінформацію громадян очільником міста неприпустимою.
Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

«20 березня Андрій Садовий на своїй FB-сторінці написав про наявність першого випадку захворювання на коронавірус у Львові. Інформація на таку важливу тему відразу широко поширилась в Інтернеті та потрапила на центральні телеканали. Але цього ж дня керівник департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько заявив, що чи справді хвора ця людина на коронавірус можна буде визначити тільки тоді, коли прийдуть 23-24 березня лабораторні аналізи з Києва, адже свої аналізи чоловік здавав у приватній клініці. Госпіталізація йому також не потрібна, оскільки відсутні будь-які симптоми захворювання», – написав політик.

І додав: «Отже, маємо ситуацію, коли міський голова Львова намагаючись «хайпонути» та попіаритись на телебаченні, розповсюджує неперевірену інформацію про коронавірус у Львові».

Олег Синютка наголосив на неприпустимості таких випадків.

«Ситуацію у місті і без того намагаються дестабілізувати. Наприклад, депутат-українофоб Бужанський поширює «фейк» про нібито бійку в автобусі Львова через коронавірус. Тому Садовий мав би навпаки спростовувати «фейки», а не слідом за українофобами продукувати нові», – зауважив політик.