Олег Синютка: Впровадження надзвичайного стану доб’є нашу економіку

Впровадження надзвичайного стану призведе до значних втрат в економіці, враховуючи, що дефіцит державного бюджету влада Зеленського спровокувала ще до карантину і початку світової економічної кризи через пандемію коронавірусу.

Про це заявив народний депутат від фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в ефірі телеканалу «Еспресо».

«Впровадження надзвичайного стану точно доб’є нашу економіку», – переконаний народний депутат.

Він зазначив, що «Європейська Солідарність» розробила законопроект, який допомагає знайти в бюджеті кошти для протидії коронавірусу і мінімізації економічних наслідків, не чіпаючи стратегічні галузі і важливі закупівлі. Також цей проект закону допоможе впровадити компенсаторні механізми для місцевого самоврядування і додаткові пільги для бізнесу.

Крім того, народний депутат наголосив на неприпустимості спроб ухвалення зміни до закону про мову і повернення більшої кількості російськомовного контенту на телебачення, радіо тощо.

«На фоні колапсу економіки та влади, Зеленський запланував підписання капітулянтських документів в Мінську про фактичне визнання терористів ОРДЛО. Тому, введення надзвичайного стану для Зеленського – це не боротьба з епідемією коронавірусу, це спроба убезпечити себе проти політичних протестів через капітулянську позицію щодо Росії та запустити маховик репресій проти лідерів опозиції. Влада вислизає з рук Зеленського, і він хоче утримати її репресивними методами» – зазначив депутат.

Синютка закликав Зеленського дослухатися до глави УГКЦ Блаженнішого Святослава – запровадити карантин на політичні рішення, зупинити політичні переслідування та об’єднати країну для протидії епідемії.