За перший тиждень роботи на платформі «Солідарність» зареєструвались 2100 волонтерів – Олексій Гончаренко

Раніше команда Порошенка допомагала розбудовувати армію, а під час епідемії коронавірусу допомагаємо медикам.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко у своєму відеоблозі.

«Пройшов перший тиждень роботи проекту нашої платформи «Солідарність». Мені приємно сказати, що ця платформа працює, вона реально потрібна. На неї вже зареєструвалося понад 2 100 волонтерів. Крім того, майже 500 заявок про допомогу, понад 300 з яких вже виконані», – сказав Гончаренко.

Він зазначив, що подібна платформа працює і на Донбасі. 

«Ми вважаємо, що там окрім коронавірусу є ще і вірус корони Російської імперії, який там вбиває», – додав він.

«Ми, українці, розуміємо, що маємо допомогти один одному, Окрім нас цього ніхто не зробить. Тому взаємодопомога – це дуже важливо. Раніше ми розбудовували нашу армію, сьогодні нас захищають наші медики, нам треба їм допомогти», – зауважив депутат.

Він також повідомив, що за власні кошти купив тести на коронавірус для свого округу.

«Їду на свій округ – північ Одеської області, везу знову маски, дезінфектори, медичне обладнання, яке може бути важливим у випадку проблем з легенями. Везу тести, тому що те, що надійшло в Одеську область – 5 тис 800 тестів, і це на найбільшу область в Україні з населенням понад 2 млн осіб, самі розумієте… Тому везу тести, які закупив за власний рахунок. Я продовжую допомагати. Вчора від фонду Порошенка передав в нашу обласну лікарню реанімаційне устаткування», – сказав Гончаренко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*