Активісти «Європейської Солідарності» у Сумах допомагають літнім людям під час карантину і закликають інших долучатися до проекту

Команда «Європейської Солідарності» у Сумах створила волонтерський проект, який покликаний підтримати літніх людей під час карантину.

«Зі світової практики бачимо, що найкраще, що можна зробити – це самоізолюватися. Але є люди, що опинилися в важких життєвих обставинах. Вони не можуть самостійно купити продукти харчування в магазині, ліки в аптеці. Багато хто хворіє і в такому стані вимушений виходити на вулицю. Тому у нас і з’явилася ідея створити штаб і допомагати всім, хто дійсно потребує підтримки», – зауважив голова Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Вадим Акпєров.

«Волонтери будуть купувати все необхідне і довозити додому літнім людям, або за необхідності надавати іншу допомогу, яку потребують люди», – зазначають у «Європейській Солідарності».

Партійці «Європейської Солідарності» і волонтери наголошують: «Цей проект – є закликом до всієї громадськості міста Суми об’єднатися, стати волонтерами і допомагати тим хто цього потребує найбільше».