Активісти «Європейської Солідарності» забезпечили медиків Українки на Київщині масками і транспортом

На Київщині активісти «Європейської Солідарності» забезпечили медиків міста Українка масками і транспортом.

Про це повідомив депутат Київської обласної ради від партії «Європейська Солідарність», в.о. голови Київської ТОП Георгій Цагареішвілі.

«У зв’язку з припиненням транспортного сполучення між районними центрами, містами та селами, питання підвезення медпрацівників стало одним з першочергових. У тому числі, медики Українки, багато з яких живе в навколишніх селах, залишились фактично відрізаними від місця роботи.

Обговоривши цю проблему з Головним лікарем Обухівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, активісти «Європейської Солідарності» оперативно організували для медпрацівників необхідний транспорт», – зазначив депутат.

Зокрема, лікарні міста Українка передано маски (респіраторні FFP-2 та звичайні медичні), а також пульсоксиметри.

«В кожній війні є свої герої. В сьогоднішній війні – це медпрацівники. Зараз вони на передовій, в таких же умовах, як і шість років тому були добровольці та військовослужбовці. Не залежно від того, забезпечила їх держава усім необхідним чи ні. Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» Київщини і надалі робитиме все можливе, щоб підтримати медиків», – наголосив Георгій Цагареішвілі.

Нагадаємо, партія «Європейська Солідарність» організувала волонтерські штаби по районах і містах Київщини для підтримки громадян на час боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19.