Якщо у Зеленського не можуть оперативно підготувати перегляд бюджету, то нехай парламент голосує за законопроект Южаніної і не втрачає дорогоцінний час – Олег Синютка

Народний депутат від «Європейської Солідарності» Ніна Южаніна розробила законопроект, який дозволить ефективно перерозподілити державні фінанси і спрямувати їх на подолання коронавірусу та економічних наслідків карантину.

Про це повідомив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в коментарі «Прямому».

«Народні обранці від більшості не готові розробляти і підтримувати ті законопроекти, які потрібні для подолання коронавірусу. Тому фракція «Європейська Солідарність» в особі Ніни Южаніної розробила і подала законопроект, який дасть можливість фінансово забезпечити важелі подолання коронавірусу. Ми запропонували додаткову субвенцію місцевим бюджетам, і запропонували сьогодні із мільйонних зарплат чиновників різних рангів забрати кошти і дати субвенцію на боротьбу з коронавірусом. Це було б надзвичайно правильно і вчасне рішення. Але на жаль, влада наразі в роздумах щодо цього. А це точно не сприяє покращенню ситуації»,- зауважив парламентар.

Також народний депутат наголосив, що фракція «Європейської Солідарності» готова підказувати і допомагати владі в боротьбі з коронавірусом.

«Сьогодні ми припинили політичне протистояння. І п’ятий президент Петро Порошенко від імені «Європейської Солідарності» виголосив, що сьогодні треба об’єднати країну для подолання цього недугу, цієї біди.

Тому ми не чекаємо, поки влада напрацює законопроекти, а робимо ці речі для влади. І лише просимо їхньої підтримки і голосів для ухвалення цих важливих для країни законопроектів»,- підкреслив Олег Синютка.