«Європейська Солідарність» на Київщині запускає Волонтерські штаби для допомоги людям під час епідемієї коронавірусу

Депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олег Іваненко власним коштом придбав для Броварщини 5 тисяч захисних масок, нітрилових медичних рукавичок, антисептиків, захисних вологостійких костюмів на загальну суму близько 100 тисяч гривень.

Ця ініціатива стала стартом роботи Броварського міськрайонного Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» з підтримки населення на час боротьби з епідемією коронавірусу COVID-19.

«Європейська Солідарність» запускає в волонтерські штаби по районах і містах Київщини. Керівником обласного Волонтерського штабу обрано в. о. Голови Київської територіальної організації «Європейської Солідарності», депутата Київської обласної ради Георгія Цагареішвілі. До штабу увійшли депутати Київської обласної ради від фракції «Європейська Солідарність», керівники всіх місцевих партійних осередків, волонтери, експерти.

Штаб Броварщини очолив депутат «Європейської Солідарності» від Броварів у Київській обласній раді Олег Іваненко.

«Ми будемо надавати безкоштовно маски, рукавички, дезінфікуючі засоби. Наразі закуплено 5000 масок, більшість з яких ми розповсюдимо на центр первинної медико-санітарної допомоги. Кожен охочий може звернутися по них до свого сімейного лікаря. Також ми закупили багато антисептику, розливатимемо в ємкості. І роздаватимемо – безкоштовно», – зазначив Олег Іваненко.

На першому зібранні члени Штабу звернули увагу на те, що місцеві комунальні підприємства проводитимуть дезінфікуючі заходи по житлових будинках, якими опікуються ЖЕКи , а, отже, фактично ОСББ залишаються з епідемією коронавірусу сам-на-сам. Такти чином, за участі броварських депутатів фракції «Європейська Солідарність» визначені списки ОСББ, які отримають таку допомогу.

«У нас є мобільна група, яка допомагатиме жителям Броварів з дезінфекцією під’їздів. Для цього нами закуплено спеціальні костюми, обладнання», – наголосив Іваненко.