Ахтем Чийгоз: люди в Криму не усвідомлюють реальну загрозу коронавірусу, а ми не маємо об’єктивної інформації про стан медицини і заходи безпеки

Мешканці Криму досі не усвідомлюють реальну загрозу від коронавірусу. Про це наголосив народний депутат від «Європейської Солідарності» Ахтем Чийгоз в ефірі «Радіо Крим. Реалії».

«Сьогодні ми намагаємося через будь-які можливості достукатися до кримчан, адже вони через постійне знаходження в зоні ризику, через постійну пропаганду Росії поводять себе небезпечно. Не відчувають і не сприймають коронавірус як реальну загрозу», – зауважив парламентар.

«Вони знають, що у нас на материку серйозні проблеми і що застосовуються достатньо жорсткі заходи. Бачать, як суспільство самоорганізовується, проте вважають, що це не торкнеться Криму», – додав він.

Політик зауважив, що достукатися до
кримчан наразі не вдається. А окупаційна влада не робить необхідних кроків для боротьби з коронавірусом в Криму.

«Коли ми їм говоримо, що треба відмовлятися від весіль, від святкування днів народження, походів в кафе і ресторани, на жаль, ми не можемо достукатися до них.

Нам залишається лише закликати і говорити їм, що сьогодні така безпечність – може бути смертельною. Тим паче в той час, коли ми не можемо їм допомогти»,- наголосив Ахтем Чийгоз. Він закликав кримських активістів моніторити ситуацію і повідомляти про стан з епідемією на півострові, щоб можна було апелювати до міжнародних правозахисних організацій і гуманітарних місій, а також допомагати кримчанам через неофіційні канали, через волонтерів, родичів та друзів з материкової частини України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*