Неприпустимо оголошувати дефолт в країні на догоду одному олігарху – Олексій Гончаренко

Закон про захист націоналізованих банків від недобросовісних колишніх власників, який був погоджений з Міжнародним валютним фондом, має бути обов`язково прийнятий.  Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко в ефірі телеканалу «Прямий».

«Європейська Солідарність» говорить, що це не припустимо йти на дефолт для того, щоб виконати забаганку колишніх власників Приватбанку, щоб вони могли собі його назад забрати після того, як держава туди вклала 155 млрд грн.», – підкреслив Олексій Гончаренко.

«Вдумайтесь, це кожен українець від немовляти до столітнього дідуся вклав по 3 тисячі гривень у Приватбанк. І сьогодні нам кажуть, що його знову треба подарувати назад колишнім власникам», – додав народний депутат.

«Звичайно, що треба приймати закон. Взагалі мова має йти про те, що колишні власники Приватбанку мають розраховуватись з державою, а не навпаки», – підкреслив він.

«Цей закон треби приймати з будь-яких точок зору, щоб не допустити дефолту і продовжити співробітництво з МВФ», – додав представник «Європейської Солідарності».

Він позитивно оцінив появу у фракції «Слуга народу» групи депутатів, яка виступає проти прийняття іншого варіанту закону, який дасть можливість повертати націоналізовані банки колишнім власникам. Однак зауважив, що рішення у цій фракції залежать від більшості налаштованої на виконання задач поставлених президентом Зеленським, та від президента особисто.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*