У Зеленського хочуть «під шумок» провести через парламент лобістські питання, які не стосуються епідемії – Ірина Геращенко

Уряд Зеленського хоче під шумок боротьби з коронавірусом вирішити лобістські питання. «Європейська Солідарність» вимагатиме вилучити із урядових проектів всі статті, що не стосуються боротьби з епідемією, та підготувала свій законопроект для підтримки лікарів.

Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в інтерв’ю журналістам.

«Нам буквально вночі надіслали законопроекти, які уряд пропонує на розгляд парламенту, там є кілька надзвичайно критичних моментів», – підкреслила вона.

«Наша колега Ніна Южаніна запропонувала надзвичайно важливий законопроект про перерозподіл бюджету», – повідомила вона.

За її словами, фракція пропонує забрати всі лобістські статті, які є в усіх міністерствах відомствах, і перерозподілити кошти на два напрямки.

«Захист української медицини, яка сьогодні буквально просто гола залишилася  перед епідемією, немає масок, немає найнеобхідніших речей, немає захисту лікарів. І 13,5 млрд грн. також перерозподілити і на регіони. Тому що сьогодні ключовий удар коронавірусу ліг на регіони», – пояснила народна депутатка.

«Ми будемо наполягати на тому, щоб цей законопроект стояв в порядку денному», – підкреслила Ірина Геращенко.

Водночас вона наголосила, що законопроекти від уряду мають надзвичайно небезпечні і лобістські статті.

«Там під шумок боротьби з коронавірусом закладають намагання забрати об’єкти в Києві і записати, що це начебто за борги державі. Очевидно, що ми зараз всі ці статті, які не мають нічого спільного з економікою і з боротьбою з коронавірусом  будемо вимагати від уряду вилучити», – підкреслила Ірина Геращенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*