Фонд Порошенка профінансував придбання апарату штучної вентиляції легень для лікарні у Львові

Апарат штучної вентиляції легень, придбаний коштом Фонду Порошенка, передали народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький та Олег Синютка 8-й міській клінічній лікарні у Львові. Про це під час прямого включення зі Львова повідомив Микола Княжицький. 

Заступниця головного лікаря Оксана Фільц зауважила, що проблема номер один сьогодні – це вкрай незадовільне забезпечення медиків. «Хотілось би, щоб про достойні зарплати для медпрацівників згадували не лише тоді, коли ми стоїмо на першій лінії оборони, а й постійно. Тому що медичні працівники мають отримувати гідну зарплату і відчувати себе гідно», – наголосила лікарка.

«Ці апарати рятують життя, причому не лише під час пандемії, а й під час автокатастроф та в багатьох інших випадках. Це надзвичайно потрібне обладнання для всіх лікарень. Ми комунікуємо з лікарями перед тим, як привезти допомогу. Цій лікарні різні доброчинці поставили низку ШВЛів, але вони їх не оплатили, тому їх не можуть ввести в експлуатацію. А це – перший введений в експлуатацію і буде допомагати людям», – пояснив Княжицький.

Він також наголосив на катастрофічно поганому забезпеченні медиків Львівщини засобами захисту. 

«Ми були в іншій лікарні у Винниках, там немає масок і халатів. Ми дбаємо про те, щоб завести це туди, як і те обладнання, яке потрібне там. В районних лікарнях немає взагалі нічого. Очевидно, що Фонд Порошенка за допомогою депутатів від «Європейської Солідарності» вивчає кожні особливі потреби кожного регіону, лікарні і відповідно до того, що потрібне лікарям, саме це ми туди пропонуємо», – наголосив Княжицький. 

Днями депутати також передали реанімаційне обладнання від Фонду Порошенка для Львівського обласного госпіталю. 

Аналогічні комплекти обладнання для реанімацій були придбані Фондом Порошенка для лікарень Дніпра та Одеси. Десять апаратів ШВЛ на прохання Київської лікарні швидкої допомоги були повністю відновлені і підготовлені до повноцінної експлуатації у столиці. 

Фонд готує ще кілька комплектів обладнання для передачі у регіональні лікарні. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*