Яна Зінкевич: Надзвичайний стан повністю зупинить нашу економіку, в критичній ситуації це неприпустимо

Надзвичайний стан повністю зупинить нашу економіку і в даній критичній ситуації це неприпустимо.

Про це сказала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Яна Зінкевич у своєму відеоблозі.

«Європейська Солідарність» виступила проти його запровадження надзвичайного стану, оскільки при цьому обмежуються права і свободи громадян. Чому це важливо? Навіть на даний момент є величезна проблема з тим, що велика частина громадян живуть від зарплати до зарплати. Надзвичайний стан повністю зупинить нашу економіку і в даній критичній ситуації це неприпустимо», – наголосила Зінкевич.

Вона зазначила, що результати нещодавнього дослідження громадської думки підтвердили, що 57% українців вистачить грошей на життя під час жорсткого карантину від декількох днів до місяця. Всього 16% мають запас грошей на період від місяця до двох, а лише 12% – на три місяці або більше.

«Тому зараз потрібно з розумом впроваджувати всі подальші заходи запобігання коронавірусу для того, щоб не погіршувати і так не найкращий фінансовий стан громадян. Уряду варто розуміти, що деякі громадяни почнуть голодувати. Фракція «Європейська Солідарність» і надалі буде відстоювати інтереси громадян та жорстко реагуватиме на будь-які кроки влади погіршити ситуацію», – додала Зінкевич.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*