Ірина Геращенко: Фонд Порошенка передає медичне обладнання в лікарні, бо влада провалила підготовку до епідемії коронавірусу

Влада має чітко надати відповіді про готовність країни до епідемії коронавірусу, тому що інформація з регіонів демонструє сумну картину.

Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на брифінгу перед засіданням керівників фракцій парламенту.

«Хочемо заслухати куди ж пішли 250 тисяч тестів? І де ж обіцяні президентом Зеленським 10 мільйонів? В яких вони регіонах знаходяться?

А яка ситуація по захисту лікарів? Абсолютно трагічні новини приходять з Тернопільської і інших областей, де лікарі вже інфіковані через те, що у них не було відповідного захисту. Через це лікарні можуть закритися»,- наголосила Ірина Геращенко.

Вона також наголосила, що навіть в столиці відсутня необхідна кількість засобів індивідуального захисту.

«Очевидно, що на сьогодні навіть Київ не до кінця забезпечений тестами і дезінфекторами, захисними костюмами для лікарів, а що говорити про регіони. Ключовий удар у боротьбі з коронавірусом падає зараз на регіони», – сказала політикиня.

Вона підкреслила, що Фонд Порошенка і «Європейська Солідарність» активно допомогають регіонам у підготовці до епідемії. Зокрема, Фонд Порошенка передав реанімаційне обладнання у лікарні Києва, Дніпра, Одеси, Львова. Коштом Фонду відремонтовані апарати штучної вентиляції легень для столичної лікарні швидкої допомоги  

«Зараз ми збираємо інформацію по всім регіонам України, щоб відремонтувати ті апарати, які є зламаними, а також передати захисні костюми лікарям. Найближчим часом ця робота допомоги Фонду і нашої політичної сили буде продовжена, сподіваюсь і на Черкащині», – наголосила Геращенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*