На Черкащині «Європейська Солідарність» закуповує медичне обладнання і надає фінансову допомогу лікарням для боротьби з коронавірусом

Черкаська організація партії «Європейська Солідарність» передала медикам черкаської інфекційної лікарні 10 захисних щитків.

Про це повідомляє Черкаська територіальна організація партії «Європейська Солідарність».

Допомога придбана за рахунок депутата Черкаської міської ради фракції «Європейська Солідарність» Олександра Савенка.

Захисні щитки прикривають все обличчя. В комплекті до кожного йдуть ще 10 запасних незапотіваючих щитків. Таким чином, їх можна змінювати та користуватися тривалий період. Такі щитки є індивідуальним захистом та допоможуть зберегти здоров’я черкаським медикам.

Крім того, дві лікарні отримали благодійну допомогу від депутата Тальнівської районної ради від партії «Європейська Солідарність», директора з економіки ТОВ «Урочище Журавське» Ігоря Новицького. Підприємство виділило 100 тисяч гривень Уманській районній лікарні і 100 тисяч гривень Тальнівській районній лікарні для боротьби з епідемією коронавірусу на Черкащині.

Підприємство «Урочище Журавське» таку допомогу медичній сфері надає постійно. Загальна допомога медицині за останній рік становить близько 3 млн грн. Серед списку обладнання, що було закуплено раніше, є кисневий концентратор, який зараз допоможе рятувати життя.