Олег Синютка: клініка «Євролаб» має нести кримінальну відповідальність за приховування факту зараження на коронавірус

Безвідповідальність влади породжує безвідповідальність інших. Приклад – приховування факту зараження на коронавірус приватною клінікою «Євролаб», власником якої є пан Пальчевський.

Про це повідомив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Нещодавно стало відомо, що в Україні коронавірусом захворіли не лише прості громадяни і заробітчани, які повернулись в Україну, а й представники так званої еліти. У лікарнях мільярдер Хорошковський, декілька депутатів. У цій історії не було б нічого не звичного – вірус не обирає кого заражати, якби не одне але. А саме – приватна клініка «Євролаб», яка належить другові Президента Пальчевському, і в яку минулого року перед дебатами здавав аналізи Зеленський», – зауважив політик.

«У цю клініку звернулись теперішні «VIP-пацієнти» після повернення з французького Куршавелю для перевірки чи не підхопили вони коронавірус. І ця клініка підтвердила наявність захворювання, але що найважливіше – приховала цю інформацію і від суспільства, і від державних органів. Тим самим продемонструвавши повну безвідповідальність, зневагу до громадян України та порушила Закон»,- наголошує народний депутат.

Парламентар наголошує, що за факт приховування зараженням коронавірусу має бути кримінальна відповідальність.

«Тепер виникає декілька питань до влади та Президента: коли проти клініки будуть порушені кримінальні справи, через приховування зараженням коронавірусу, як цього вимагає закон? Чи контактував Президент зі своїм другом Хорошковським після повернення олігарха з курорту? Це ж питання стосується і інших представників влади, які могли контактувати із зараженим Хорошковським. Тут не може бути жодних таємниць – суспільство повинно знати в якому стані перебувають представники влади, які приймають рішення в умовах пандемії та економічної кризи», – підкреслив Олег Синютка.

Політик зазначив, що суспільство чекає роз’яснення цієї історії і головне – порушення кримінальної справи проти клініки «Євролаб». Закон стосується всіх, а не лише простих громадян.