«Європейська Солідарність» вимагає розгляду на позачерговому засіданні виключно антикризових законів – Ірина Геращенко

На позачерговому засіданні Верховна Рада має розглядати виключно антикризові законопроекти. Розгляд законів, які збурюють суспільство є неприпустимим.

Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під час брифінгу.

«Депутати всіх фракцій займають досить конструктивну позицію щодо такої зустрічі (пленарне засідання – ред). Але важливими є дві передумови: перше, це визначений порядок денний в якому мають бути тільки ті законопроекти, які спрямовані на боротьбу з коронавірусом і на підтримку української економіки. Друге, це те, аби на позачерговій сесії не виносилися закони, які можуть збурювати суспільство. І які, очевидно, не варто виносити під час епідемії», – наголосила Ірина Геращенко.

Також вона зазначила, що влада не допускає представників парламентських фракцій до роботи Антикризового штабу, що є неприпустимим в парламентсько-президентській республіці.

«Ми здивовані тим, і критикуємо постійне те, що попри всі наші заклики про включення наших депутатів і лідерів фракцій до антикризового штабу який створений при уряді для спільного напрацювання кризові законопроекти так і не було такого зроблено. Жодного депутата, жодного політика не включити до цього штабу, до цього центру», – підкреслила політикиня.