У Запоріжжі активісти «Європейської Солідарності» доставляють пенсіонерам ліки та харчі і роз‘яснюють правила гігієни

В Запоріжжі активісти партії та молодіжного крила долучились до волонтерського проекту «Солідарність» і передали ліки та продукти харчування пенсіонерці, яка входить у «групу ризику».

«У ці непрості часи усі ми маємо бути солідарні один з одним. В тому числі допомагати тим, хто нашої допомоги потребує. Так, ми командою «Солідарна молодь Запоріжжя» сьогодні навідалися з продуктами харчування та ліками до пенсіонерки пані Світлани з села Івангород Запорізької області, яка через обмеження у зв’язку з запровадженням карантину звернулася по допомогу та зареєструвалася на платформі Солідарність – доброта об’єднує», –  повідомив член ГО «Солідарна молодь Запоріжжя» Прохор Казбеков.

Активіст закликав запоріжців не бути байдужими зареєструватися на сайті http://v2020.org.ua/  і надати допомогу тим, хто в ній потребує.

Трохи більше як за тиждень на платформі зареєструвалися 2500 волонтерів з усіх регіонів України, які доставили більше 500 кг продуктів для літнім та самотнім людям.

Крім цього, в Запоріжжі активісти партії поширюють інформаційні плакати щодо COVID-19 та головних правил дотримання карантину. Проект охопив майже всі райони міста і робота з інформування запоріжців буде продовжена.

«Чи можна радіти, що карантин припав на весну, хорошу погоду? Напевно не дуже, але давайте шукати хоч щось позитивне Наші волонтери мають чудову можливість більше часу приділити поширенню інформаційних плакатів про безпечну поведінку під час карантину! А у вас є чудова можливість їх уважно прочитати поки ви чекаєте транспорт, купуєте продукти чи прогулюєтесь у дворі з песиком

Дякуємо всім магазинам, що дозволили нам наклеїти у себе плакати! Бережіть себе! І ретельно мийте руки», –  звернулись до запоріжців волонтери.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*