Олексій Гончаренко передав Одеській клінічній лікарні тести на коронавірус

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко передав тести на коронавірус Одеській клінічній лікарні.

Про це він повідомив на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

«Передав в Одеську міську клінічну лікарню №1 (Єврейська лікарня) тести на коронавірус. До сих пір в лікарні не було тестів і вони були дуже необхідні», – написав народний депутат.

«На жаль, обіцянка Зеленського про 10 млн тестів не збулася, і тому зараз в Україні нестача тестів і немає можливості дізнаватися – чи хвора людина коронавірусів, чи ні»,- зауважив політик.

Він також заявив, що неприпустимо витрачати час і ресурси на закупівлю тестів за кордоном, коли українські вчені розробили власні.

«Прикро, що маючи свої тест-системи для виявлення коронавірусу, ми закуповуємо їх в Китаї», – зазначив народний депутат Олексій Гончаренко.

«Як я вже писав раніше, у нас є свій аналог тест-системи, розроблений нашими вченими і собівартість, якого на порядок менше ніж ті тести, які ми закуповуємо в Китаї. Але в державі Зеленського це нікому не потрібно»,- написав Гончаренко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*